ימי א-ה 09:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-9329999

במקרים דחופים

052-3722314

לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
ואנו נחזור אליך בהקדם

  עורך דין לענייני נזקי גוף

  עורך דין נזקי גוף

  מה אתם עושים אם נגרם נזק לגופכם? מה אם הנזק שנגרם בגופכם הוא בלתי הפיך? האם הנזק שנגרם לגופכם הוא כתוצאה מתאונת דרכים? אולי מתאונת עבודה? או שמא מדובר ברשלנות רפואית? בכל מקרה כזה מגיע לכם לקבל פיצוי עבור הנזק שנגרם לכם. עורך דין לענייני נזקי גוף ילווה אתכם בכל ההליכים המשפטיים הכרוכים בכדי שבסופו של עניין תוכלו למצות את כל זכויותיכם מול כל הרשויות. כאשר יש התייחסות לעורך דין לענייני נזקי גוף, מתייחסים לעורך דין נזיקין, שעוסק בכל הקשור במי שניזוק בגופו ואף ברכושו. עו"ד יזיד עומר הינו עורך דין העוסק בדיני נזיקין מזה שנים רבות ובעל ידע נרחב בתחום דיני נזיקין. משום כך אתם זקוקים לו שידאג לכם.

  עורך דין לענייני נזקי גוף – רשלנות רפואית

  עורך דין לענייני נזקי גוף יגדיר רשלנות רפואית כסטייה מדרך הזהירות הסבירה הקיימת כאשר מבצעים הליכים רפואיים, שכתוצאה ממנה נגרם נזק גופני לאדם שעבר את ההליך הרפואי. אך רשלנות אינה מתבטאת רק בהליכים כירורגיים כגון ניתוחים. חשוב לדעת שגם מקרים בהם ניתנת לאדם תרופה שאיננה מתאימה לו, וכתוצאה ממנה נגרם לו נזק, ייחשבו כרשלנות רפואית.

  סוף דבר

  אם נגרם לכם נזק גופני, גם כתוצאה מרשלנות רפואית, אתם חייבים לפנות אל עורך דין לענייני נזקי הגוף, שהוא כאמור עורך דין לדיני נזיקין, בכדי שילווה אתכם בכל ההליכים המשפטיים ומול כל גורמי הממסד השונים. תחום דיני הנזיקין נחשב כתחום סבוך שלא קל לנווט בו. בשביל זה אתם צריכים לפנות אל עורך דין בתחום דיני נזיקין בעל וותק וניסיון רב שנים. עו"ד יזיד עומר פועל שנים רבות כעורך דין ומגשר בתחום דיני נזיקין. נפגעתם? פנו אליו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני.

  עורך דין לענייני נזקי גוף לשירותכם

  • רשלנות רפואית אינה מוגדרת כהגדרה עצמאית, אך ישנה התייחסות לכך בסעיפים הנקראים רשלנות. הרשלנות הרפואית מתייחסת לאותן התנהגויות שעלולות לנבוע מהתנהגות רשלנית. בחינה של התנהגות רשלנית נעשית תוך בבחינת התנהגות האדם הסביר לא היה נוהג או כאשר איננו מיומן מספיק הצורך או שלא נהג במשנה זהירות בעת המקרה. כל אלו ועוד כלולים בסעיפים המתייחסים לרשלנות רפואית.
  • ישנם מקרים בהם אדם יכול לקבל פיצוי באופן אוטומטי עבור נזק הנגרם לו כתוצאה מרשלנות רפואית ללא צורך הוכחה באשמה. גם במקרים בהם נגרם נזק כתוצאה מחיסון או כתוצאה מעירוי דם או טיפול במחלת הגזזת.
  • כאשר אדם העוסק בתחום הרפואה הפר את חובתו כלומר גרם לעוול כתוצאה מרשלנות המתבטאת בצורה של הפרת חובה כאשר פעל ההיפך ממנה, נחשב הדבר לרשלנות רפואית. גם כאשר מדובר בחולים המאושפזים בבתי חולים לחולי נפש ונגרמות להם עוולות של אשפוז כפוי או כליאה שלא לצורך זו נחשבת לרשלנות רפואית של הפרת חובה חקוקה.

  לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
  ואנו נחזור אליך בהקדם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים