ימי א-ה 09:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-9329999

במקרים דחופים

052-3722314

לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
ואנו נחזור אליך בהקדם

  מגשר במרכז

  זוגות שחיו ביחד המון שנים מחליטים לפרק את החבילה ולפנות לגירושים, יש כאלה שיעיפו לסיים את מערכת היחסים בצורה טובה, ויש אחרים שיפגשו בבית המשפט. הליך גירושים לא חייב להסתיים רע, אלא ההפך – ניתן לפנות לגישור, לפתור את הסכסוכים ואף להכין הסכמים שמקובלים על שני הצדדים. מגשר במרכז שתחברו יידע איך לגשת לנושאים הכואבים והטעונים במערכת היחסים שלכם ויציע לכם פתרונות יעילים וחסכוניים שתוכלו לעבוד איתם. איך עובד תהליך הגישור? הזוג מגיע אל המגשר, מסביר לגבי הסכסוכים שנולדו ומבקש פתרונות. תפקידו של המגשר להציע להכין הסכמים מקובלים בין השניים כמו: הסכם גירושים, הסכם פשרה, הסכם ממון ועוד וכך הם גם מסיימים הסכסוך בצורה חיובית וגם חוסכים הרבה הוצאות בדיונים בבתי המשפט. עורך דין יזיד עומאר יכול ללוות אתכם מהרגע שבו אתם מרגישים צורך בהתערבות מגשר ועד להכנת מסמכים שיפתרו כל סכסוך שתתמודדו איתו.

  מגשר במרכז – מהי מטרת הגישור?

  כל זוג שהגיע למצב של פירוק הנישואים, כדאי שיפנה למגשר במרכז כדי לקבל ייעוץ ראשוני. רוב האנשים שמתגרשים מגיעים לבתי המשפט ומתחילים בדיונים ארוכי שנים שבסופם יש יותר הוצאות כספיות, כעס ותסכול. בתהליך של גישור המטרה לפתור סכסוכים, לגבש הסכמות בכל מה שקשור לחלוקת רכוש והתחייבויות משותפות, משמורת על הילדים, תשלומי מזונות ונושאים נוספים שהם חולקים. גישור נחשב לפתרון מצוין שמסיים מערכת יחסים בנועם וטוב, ללא כל כעס. בני הזוג מצליחים לגשר על המחלוקות ואף לצאת עם חברות טובה. זה אפשרי.

  איך בוחרים מגשר במרכז הארץ?

  כל תהליך של פרידה או גירושים הוא רגיש ויש צורך במגשר במרכז שייתן מענה בהתאם. היום יש לא מעט עורכי דין שהם גם מגשרים, שיודעים לעשות את ההבדל בין דיון משפטי בכותלי בתי המשפט לבין תהליך גישור. בבחירת מגשר או מגשרת צריך לבדוק האם יש כמיה, חיבור רגשי טוב, מחשבות טובות לגבי יישוב סכסוכים וראייה חיובית. תמיד תזכרו את הסיבה שלשמה הגעתם לגישור ולא סיימת את מערכת היחסים שלכם בבית המשפט.

  לסיכום, עורך דין יזיד עומאר בעל ניסיון רב בלווי זוגות ומשפחות שהזדקקו להליך גישור וגם בנושאי פיצויים תאונת דרכים. הוא דואג לנהל הליך רגיש, אישי ונעים עם פתרונות יצירתיים ליישוב סכסוכים.

  לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
  ואנו נחזור אליך בהקדם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים