ימי א-ה 09:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-9329999

במקרים דחופים

052-3722314

לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
ואנו נחזור אליך בהקדם

  מגשר בצפון

  בעת סכסוכים ומחלוקות משפחתיות, כדאי לפנות למגשר בצפון ולנסות לפתוח את הסוגייה המשפחתית איתה אתם מתמודדים. היום לא מעט זוגות שמחליטים להתגרש פונים לגישור על מנת לפתור מחלוקות לגבי ירושה, סכסוכים בין הורים לילדים, שיח על הסכם ממון, הליך גירושים או שלום בית ועוד. מגשר יכול לשמש עבורכם כיועץ שיכול למצוא עבורכם פתרונות, עליהם תצרכו להגיע להסכם משותף, ולאחר מכן לחתום. מדובר בחלופה מצוינת שיכולה לחסוך לכם עלויות רבות והליך ארוך וממושך בבית המשפט. זקוקים לגישור? ניתן לפנות לעורכי דין המתמחים בגישור ובעלי ניסיון רב בפתירת סכסוכים כמו, עורך דין יזיד עומאר שליווה הרבה זוגות ומשפחות שהיו זקוקים לגישור מכל מיני סיבות: הסכמי ממון, ירושה ועוד וחסך להם המון הוצאות בית משפט בהליך מסוג זה.

  מגשר בצפון – איפה מתקיימים דיוני הגישור?

  מכיוון שייעוץ על ידי מגשר בצפון לא נעשית בבית משפט, עליהם להיערך במקום דיסקרטי וחסוי, על מנת לשמור על פרטיותם של הזוג או המשפחה. מעבר לכך, כל הליך של גישור ייעשה בשיח מכבד, נעים ונוח תוך יצירת הסכמים משותפים, ואפשרות לכל הצדדים המעורבים להגיע להסדר ולסיים את הסכסוך באווירה טובה. כך שגם בעתיד הם יוכלו להיות בקשר טוב וללא כל משקעי עבר. כל מי שפונה לגישור – עושה את הצעד הכי נכון, זוהי הדרך בה ניתן לסיים מערכות יחסים בטוב, ללא כל מעורבות משפטים נוקשה, והוצאות כספיות. הגישור מאפשר להם להגיע לפשרה וברוח טובה.

  מה הן הסוגיות שעשויות לעלות במהלך גישור בצפון?

  מגשר בצפון מנוסה מעלה כל מיני סוגיות במהלך ביצוע הגישור עם הזוג או המשפחה. חלק מהסכסוכים שעולים הם: סכסוכי ירושה ומחלוקות לגבי הסכם הגירושין. אלו שני הדיונים הפופולריים ביותר שזוגות מגיעים לטפל בהם. בנוסף להם, יש גם מקרים נוספים שמצריכים גישור לפני הנישואין, למשל: עשיית הסכם ממון, על מנת שיהיה אפשר להגיע לפתרונות מסוימים במידה והם נפרדים. תהליך הגישור הוא רגיש מאוד, ומצריך עורך דין רגיש, יצירתי ומקצועי שיודע לאזן בין הפן המקצועי לרגשי.

  לסיכום, עורך דין יזיד עומאר מלווה המון זוגות ומשפחות שמעוניינים להתחיל הליך גישור מקצועי ומכיל. הוא מסייע להם בהכנת הסכמי ממון, ירושה ומגיע לפתרונות יצירתיים במהלך סכסוכים שונים. בנוסף, עו"ד עומר הוא עורך דין לענייני נזקי גוף כך שאם אתם צריכים ייעוץ בנושאים אלו – פנו אליו עוד היום.

  לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
  ואנו נחזור אליך בהקדם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים