ימי א-ה 09:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-9329999

במקרים דחופים

052-3722314

לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
ואנו נחזור אליך בהקדם

  מגשר בשרון

  רוב מערכות היחסים שמסתיימות מגיעות לכותלי בתי המשפט עם המון כעסים ומטענים. מלבד ההוצאות הכספיות הגדולות שהם נזקקים להשקיע במהלך הדיון המשפטי הכולל הוצאות משפט ועורכי דין, הם יוצאים מותשים ונדמה שהם שכחו לגמרי שלפני רגע הם היו בזוגיות. אפשר לעשות את הפרידה אחרת ולפנות למגשר בשרון שיסייע לכם לפתור את הסכסוכים שלכם על הצד הטוב ביותר, ללא כעס וטינה, אלא באהבה ובחמלה. יחד תוכלו להכין הסכמים משותפים שיהיו מוסכמים על ידי כל הצדדים, ללא כל ריבים וויכוחים, אלא דיון ושיח פתוח כשלכל אחד יש מענה לצרכים ולרצונות שלו בהסכם. עורך דין יזיד עומאר הוא מגשר מקצועי שמלווה זוגות רבים בהליכי גישור בשלבי זוגיות שונים. הוא מומחה בהכנת הסכמים שונים ובהגעה להסדרים טובים ונוחים עבור כולם. זקוקים לייעוץ מאת עורך דין תאונות אופנוע? פנו אל יזיד עומר עוד היום!

  איך בוחרים מגשר בשרון?

  אחרי שהבנתם שהאופציה של בית משפט היא יקרה ומיותרת, כעת אתם מתעניינים בהליך גישור באמצעות מגשר בשרון. איך תבחרו את המגשר או המגשרת המתאימים ביותר? למגשרים טובים צריך שתהיה ראייה רחבה. הם צריכים לראות את כל התא המשפחתי, כולל הילדים, לחשוב על טובתם ועל הצרכים שלכם, לטפל בכל התנגדות שתעלה מצד בני הזוג ולהוביל לטובת הילדים. הציע להם פתרונות פרקטיים על ידי תשאול ומחקר ייסודי שיוביל אותם אל ההחלטה הנכונה. מגשר טוב חייב להיות מקצועי ובעל ניסיון בתחום. בנוסף חשוב שהוא יהיה אמין, מכיל, בעל אינטליגנציה, יצירתי, ענייני ושם לב לפרטים הקטנים. עליו לדעת איך להוביל את ההליך בצורה נכונה ומדויקת לצרכים של הזוג עד להסכמה מלאה.

  בוחרים בגישור בשרון ומצילים את מערכת היחסים

  הרבה זוגות מתלבטים האם לגשת למגשר בשרון או לפנות לעורך דין לענייני גירושין ולסגור את הבאסה. זהו באמת צעד משנה חיים שיכול להיות מצד אחד מאוד טראומתי ומצד שני, מאוד טוב עבור שניהם. בכל זאת, ניהלתם בית ומערכת יחסים ארוכת שנים, וכדי שתוכלו לסייע את הדרך על הצד הטוב ביותר, גישור הוא הבחירה הנכונה.

  לסיכום, עוד נזיקין דין יזיד עומאר מגשר מקצועי, מכיל ומלווה לקוחות כבר הרבה מאוד שנים בהליכי גישור ומצליח, ביחד איתם, להגיע להסכמים מדויקים וטובים עבורם.

  לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
  ואנו נחזור אליך בהקדם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים