ימי א-ה 09:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-9329999

במקרים דחופים

052-3722314

לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
ואנו נחזור אליך בהקדם

  עורך דין נזיקין בצפון

  הייתם מעורבים בתאונת דרכים לאחרונה, נפצעתם קשה יחד עם עוד חבר או בן משפחה ואתם מתמודדים עם הוצאות כספיות רבות על טיפולים רפואיים בגין הפציעות שלכם, ללא כל מימון או עזרה. אתם מחסירים ממקום העבודה, מנפיקים ימי מחלה, ומתחילים הליך בירוקרטי משווע מול גורמים רבים, כמו: ביטוח לאומי, כדי למצות את הזכויות שלכם. ההליך הבירוקרטי הופך ונהיה קשה יותר ואתם תוהים לעצמכם כמה זה שווה את המחיר של הזמן והנפש שתקדישו לתהליך? עורך דין נזיקין בצפון יכול בהחלט לקצר לכם את התהליכים ולכוון אתכם בדיוק אילו מסמכים אתם זקוקים, כמה זמן ייקח לכם להנפיק אותם והדבר הכי חשוב – יגבש עבורכם כתב תביעה מסודר, עם השתלשלות של כל המקרים שעברתם וידרוש לקבל פיצויים והחזרים על ההוצאות הרפואיות והנוספות שלכם. עורך דין לענייני נזקי גוף יזיד עומאר יכול להיות מתאים עבורכם – הוא מלווה לקוחות רבים בשנים האחרונות שהיו מעורבים בתאונות דרכים שונות, קשות או קלות. תוך ייצוג מקצועי הוא הצליח להשיג עבורם פיצוי כספי שתואם להוצאות הנגרמו בעקבות התאונה.

  עורך דין נזיקין בצפון – כמה פיצויים תקבלו?

  מקרי תאונות הדרכים קורים מידי יום ובהם מעורבים גורמים רבים שאחראיים על המצב. בין אם מדובר בנהג נוסף שהיה מעורב, בפציעות שלו ושלכם ובנוסף גורמים מדיניים כמו: עירייה או הנהלה מקומית שאחראית על האזור שבו התרחשה התאונה. אלו הם פרטים שלא תוכלו לדעת אותם מראש, אלא רק בעזרת עורך דין נזיקין בצפון שיברר עבורכם את כל הפרטים הקטנים. איך תדעו כמה פיצויים יהיה מגיע לכם? אי אפשר יהיה לדעת מראש, אך עורך הדין יוכל לתת לכם הערכה לפי ימי העבודה שהפסקתם ובהתאם לכמות השכר שאתם מרוויחים. בנוסף הוא ישים לב להוצאות הכספיות הרפואיות שהשקעתם, מה הנזק העתידי הפיזי ועוד. רק לאחר מכן יהיה אפשר להעריך את הפיצויים.

  בחירת עורך דין נזיקין בצפון הארץ

  בכל הליך משפטי, חשוב לפנות לעורך דין נזיקין בצפון שיוכל ללוות, לייעץ ולהנחות אתכם מה כדאי לעשות בכל שלב ושלב עד להגשת התביעה.

  לסיכום, עורך דין נזיקין מומלץ יזיד עומאר מנוסה ומקצועי בלווי תיקי נזיקין כבר הרבה מאוד שנים. הוא יכול ללוות אתכם מרגע הפציעה ועד לקבלת הפיצויים המיוחלים.

  לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
  ואנו נחזור אליך בהקדם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים