ימי א-ה 09:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-9329999

במקרים דחופים

052-3722314

לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
ואנו נחזור אליך בהקדם

  איך נמצא עורך דין לענייני נזיקין מומלץ ומקצועי?

  במקרים בהם כאשר האדם זקוק לפיצויים כספיים בשל נזקים פיזיים ונפשיים שחוו בעקבות תאונת דרכים, יש צורך לפנות לעורך דין לענייני נזיקין. מה תפקידו? עורך דין מהסוג הזה אחראי על כל בקשת הפיצויים במקרה שחוויתם רשלנות כתוצאה ממעשה של גורם נוסף. מלבד תאונות הדרכים, אלו יכולות להיות פגיעות נוספות כמו, תקיפה, אמירה כמו לשון הרע ועוד. כיום רוב התביעות הכספיות שמנהלים עורך הדין מתחום נזיקין הם למעשה תביעות מסוג תאונות דרכים או רשלנות רפואית. עורך דין יזיד עומאר יכול ללוות אתכם מרגעי הפציעה הקשים ועד להגשת התביעה וקבלת הפיצויים שמגיעים לכם.

  תביעה במקרה של תאונה

  מה קורה כאשר יש צורך להגיש תביעה במקרה של תאונת דרכים? יש המון אנשים שחווים תאונה ונכנסים למין בלבול. הם לא יודעים מאיפה מתחילים ומרגישים מעט חסרי אונים, לחוצים ותוהים לעצמם מה הפעולה הראשונה שהם צריכים לעשות במקרה והם נפצעו גם פיזית קשה. במידה ואתם לא מצליחים לבצע את התביעה בעצמכם מכל סיבה שלא תהיה, מומלץ לפנות לעורך דין לענייני נזיקין, הוא יעשה את כל העבודה הזו עבורכם, יישאל אתכם את כל השאלות, יבקש לראות את המסמכים של התאונה, הבדיקות והאשפוז במידה והיה. בנוסף, אם ישנה אבחנה רפואית שמעידה על כך שנפצעתם בתאונה קשה ולכן יכולה להיות לכם פגיעה שתלווה אתכם לאורך כל החיים, כדאי להציג את המסמכים האלו גם כן. עורך הדין יידע להסביר לכם מה צריך, אך עד שתמצאו אחד, כדאי שתשמרו כל מסמך אצלכם.

  בחירת עורך דין מקצועי

  מה הופך עורך דין לענייני נזיקין למקצועי? יש לא מעט פרמטרים שאפשר לשים אליהם לב, אך בחירת עורך דין והתאמתו ללקוח היא לגמרי אינדיבידואלית ולא יכולה להיות דומה באף צורה למקרים אחרים. לכן, בבחירת עורך הדין שייצג אתכם קודם כל תבדקו את החיבור וההבנה המשותפת, לאחר מכן את ההסמכה, ההמלצות והניצחונות בתיקים אחרים, זה לא פחות חשוב.

  לסיכום, עורך דין לענייני נזקי גוף יזיד עומאר מלווה לקוחות רבים בשנים האחרונות שמעוניינים להגיש תביעת נזיקין במקרה של פגיעה גופנית קשה, הוא מייעץ ומייצג אותם עד לקבלת הפיצויים המגיעים להם.

  לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
  ואנו נחזור אליך בהקדם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים