ימי א-ה 09:00-18:00

שיחה ראשונה חינם

03-9329999

במקרים דחופים

052-3722314

לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
ואנו נחזור אליך בהקדם

  עורך דין תאונות דרכים

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ

  כמעט מידי יום מתרחשות תאונות דרכים ברחבי העולם. גם כאן בארצנו הקטנה, מתרחשות תאונות דרכים רבות, שגובות נפגעים ולעיתים גם חיים. רבים לא יודעים שישנם מקרים שאינם נראים כתאונת דרכים אך כן מסווגים ככאלה ולכן תהיו זכאים לפיצוי בגין דיני נזיקין. למשל, אם סגרתם את דלת המכונית על האצבע שלכם. מי שיכול לספר לכם עוד על הזכויות המגיעות לכם הוא עורך דין תאונות דרכים מומלץ, שידע להנחות אתכם מול כל מערכות הממסד השונות כדוגמת ביטוח לאומי. למיצוי זכויותיכם אתם חייבים עורך דין תאונות דרכים מומלץ. עו"ד יזיד עומר הינו עורך דין העוסק מזה שנים רבות בתחום דיני נזיקין, וייצג מקרים שונים ורבים של לקוחות שנפגעו כתוצאה מתאונת דרכים. נפגעתם? פנו אל עו"ד יזיד עומר שישמח לעזור מצות את זכויותיכם.

  עורך דין תאונות מומלץ – מה חשוב לדעת

  תאונות דרכים זה לא דבר פשוט, ובטח כאשר יש נפגעים בגוף וברכוש. כל אחד טוען לאשמת הצד השני. בנוסף להוכחה מי אשם, יש צורך להוכיח את הפגיעה והנזק שלכאורה נגרם כתוצאה מכך. במקרים כאלו יש לפנות לעורך דן תאונות דרכים מומלץ. הנה מספר נקודות שחשוב לדעת גם אם טרם פניתם לעורך דין:

  • על פי חוק הפיצויים, לאחר תאונת דרכים, אין צורך בהוכחת אשמה בין הפוגע והנפגע, ואתם זכאים לקבל פיצויים ככתוב בחוק.
  • קבלת פיצוי כתוצאה מתאונת דרכים אינה רק עבור פגיעה בגוף אלא גם עבור פגיעה בנפש. כאשר נוצרת אצל האדם טראומה בעקבות תאונת הדרכים שעבר או שאחד מבני משפחתו היו מעורבים בה וכתוצאה מזה נפגעו או נהרגו, הוא יהיה זכאי לקבל פיצוי. כלומר, ניתן לקבל פיצוי גם בעבור פגיעה נפשית שנוצרה באופן עקיף.
  • כשאר תאונת הדרכים התרחשה בזמן שנסעתם ברכב לא שלכם, או נסעתם תחת רישיון פג תוקף או ללא רישיון כלל, אינכם זכאים לפיצוי מהמדינה אך כן תהיו רשאים לפיצוי מביטוח לאומי.

  עורך דין תאונות מומלץ ומנוסה

  תאונות דרכים קורות מידי יום ולעתים גם גובות נפגעים, בגוף ובנפש. אם אתם או אחד מבני משפחתכם היה מעורב בתאונת דרכים, אתם זכאים לקבלת פיצוי על הנזק באופן אוטומטי, למעט מקרים מסוימים. אם קרתה לכם או לאחד מבני משפחתכם תאונת דרכים פנו אל עורך דין מנוסה על מנת לקבל את הזכויות המגיעות לכם. עו"ד יזיד עומר המתמחה שנים רבות בתחום נזיקין בכלל ובתאונות דרכים בפרט הוא הכתובת שלכם.

  תאונת דרכים עורך דין

  עורך דין לענייני תאונות דרכים

  קרתה לכם תאונת דרכים, נפגעתם ואתם לא יודעים איך לפעול עכשיו? אתם חייבים קודם כל לפנות אל עורך דין לענייני תאונות דרכים. עורך דין לענייני תאונות דרכים הינו עורך דין העוסק בדיני נזיקין, והיא הכתובת אליה אתם צריכים לפנות בכדי לקבל ייעוץ משפטי בו תוכלו לקבל סיוע מעורך הדין כיצד למצות את כל זכויותיכם מול גורמי הממסד השונים. עורך דין לענייני תאונות דרכים ידע כיצד להנחות אתכם נכונה וילווה אתכם  צעד אחר צעד במשא ומתן מול הגורמים. לשם כך אתם חייבים להיעזר בעורך דין לענייני תאונות דרכים שהוא בעל ותק רב שנים בתחום דיני נזיקין בכלל ובתחום תאונות הדרכים. עו"ד יזיד עומר שהינו לא רק עורך דין לדיני נזיקין אלא גם מגשר וכלכלן, ישמח לסייע לכם בכל המידע המשפטי המגיע לכם.

  עורך דין לענייני תאונות דרכים מסביר – כיצד לנהוג

  תאונות דרכים הם עניין כואב. מעבר לכאב הפיזי או הכספי שנוצר עקב פגיעה בגוף או ברכוש, כעת עליכם לעבור שרשרת בירוקרטיה שבסופה תקבלו את הגמול המגיע לכם עקב תאונת הדרכים בה הייתם מעורבים. ישנם עוד כמה עניינים שחשוב לשים עליהם את הדעת. הנה הם בקצרה:

  • חובת הוכחת אשמה של פוגע ונפגע איננה רלוונטית כל עוד נהגתם ברכבכם עם תוקף רישיון מסודר, אתם זכאים לקבל באופן אוטומטי וכחוק פיצוי בגין תאונת הדרכים שעברתם. זאת ועוד לא רק מי שנפגע בגופו זכאי לקבל פיצוי על החבלה והנזק שנגרמו לו אלא גם אם נפגעתם נפשית כתוצאה מהטראומה שעברה עליכם בגין אותה תאונת דרכים תהיו זכאים לקבל פיצוי כספי.
  • אם נהגתם ברכב שאיננו מבוטח בביטוח חובה או אם נהגתם ללא רישיון נהיגה והייתם מעורבים בתאונת דרכים, אינכם רשאים לקבל פיצוי מהמדינה בגין תאונת הדרכים שקרתה לכם, אך תוכלו לקבל פיצוי עקב אותה תאונת דרכים מהביטוח הלאומי בלבד.
  • אם נפגעתם בתאונת דרכים -אתם חייבים מיד לדווח על כך למשטרה. בעת שאתם ניגשים לתחנת המשטרה ומגוללים את כל האירוע, יכולה עדות זו להיות מוצגת בעת הצורך בבית המשפט, ויכולה להשפיע על הסיכויים שלכם בתביעה מול בית המשפט.

  עוד תאונות דרכים

  תאונות דרכים אינן משחק ילדים, בוודאי אם נגרם לכם נזק גופני או נפשי. דבר ראשון בו עליכם לעשות הוא לפנות אל תחנת המשטרה בכדי לדווח על אירוע תאונת הדרכים שקרתה לכם. זהו צעד חשוב וקריטי שיכול לשמש אתכם בהמשך הדרך בהכרעה בתיקכם מול בתי המשפט. לשם ייצוג בבתי המשפט אתכם חייבים להיעזר בעורך דין לדיני נזיקין אשר ייצג אתכם בדרך מקצועית ואחראית. עו"ד יזיד עומר הינו עורך דין המתמחה בתחום דיני נזיקין בכלל ובתחום דיני נזיקין תאונות דרכים בפרט. הינו בעל ותק רב שנים כעורך דין ומגשר בתחום דיני נזיקין וישמח לסייע גם לכם. פנו כעת באתר הבית וקבלו ייעוץ משפטי הולם.

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ

  עורך דין תאונות

  אם קרתה לכם תאונה בעבודה או בדרך או אפילו בבית, דעו כי אתם זכאים לקבל פיצוי כספי בגין אותו נזק שנגרם לכם. אם תהיתם לגבי פגיעות הנגרמות בתוך הבית ולא ידעתם שמגיע לכם פיצוי כספי כחוק, אתם חייבים לפנות אל עורך דין תאונות הבקיא בדיני נזיקין, בכדי שתוכלו למצות את כל זכויותיכם. עו"ד עומר יזיד, עורך דין לדיני נזיקין מזה שנים רבות אשר פועל למען קהל לקוחותיו בעוולות נזיקין שונות שקרו להם – אם מדובר בתאונות בבית, תאונות עבודה, תאונות דרכים, הוא ישמח לסייע לכם. צרו קשר עוד היום.

  עורך דין תאונות – הדגשים שונים בתביעות נזיקין

  כאשר אנחנו שומעים על תאונות דרכים או חלילה היינו מעורבים בתאונה, אנו יודעים כי הנפגעים יפוצו על הנזקים שנגרמו להם- ברכוש או בנפש. אך חשוב לדעת שגם על תאונות שמתרחשות בבית אתם זכאים לקבלת פיצוי כספי בגין פגיעה זו. במידה ולא ידעתם זאת, הנה מספר נתונים שכדאי לדעת על תאונות נזיקין:

  • כל אירוע בו נגרמה לכם חבלה גופנית או ברכושכם אתם זכאים להגיש תביעת נזיקין. דוגמה לכך היא כאשר נפגעתם במקום ציבורי. למשל, במהלך הליכה ברחוב מעדתם בשל מפגע שהיה קיים על פני הדרך. במקרה כזה אתם יכולים להגיש תביעת נזיקין בשל הפגיעה שנגרמה לכם על ידי אותו מפגע עליו מופקדת העירייה או המועצה של אותו ישוב.
  • תביעת נזיקין יכול להגיש כל אזרח וכל מי שנפגע בעוולה בין בגופו בין אם ברכושו. כאשר מוגשת תביעת נזיקין נגד הגורם שפגע, על הצד התובע להוכיח כי נגרמה לו עוולה בגין רשלנות שהפגין הגורם הפוגע. מעבר לכך לא צריך להוכיח כי העוולה נגרמה בכוונת זדון או כחלק מחוזה.
  • כאשר תביעות הנזיקין מוגשות בגין תאונות יש להגישן באמצעות חוק הפיצויים. בתביעות המוגשות דרך חוק הפיצויים יש הגבלה בגובה הפיצוי המבוקש שניתן לתבוע, בניגוד לתביעות נזיקין אחרות בהן לא קיימת הגבלה כספית לקבלת פיצוי.

  עורך דין תאונות מנוסה

  תאונות קורות לא רק בכבישים. הן יכולות לקרות בכל מקום- בבית או במקום ציבורי ובמקום העבודה. במקרים של רשלנות רפואית או בתאונות אשר נגרם בהם נזק גופני לאדם או נזק לרכוש שלו, הוא רשאי לתבוע את הגורם הפוגע, מתוך הוכחת רשלנות בלבד. ניתן לתבוע תאונות דרכים דרך חוק הפיצויים הקבוע בחוק בסכום מוגבל. תאונות אחרות ניתן לתבוע בכל סכום ולכן על מנת לקבל את המגיע לכם, עליכם לגשת אל עורך דין תאונות שהוא עורך דין המתמחה בדיני נזיקין. מעוניינים בפרטים ומידע נוסף? צרו קשר באתר הבית של עו"ד יזיד עומר, מומחה בדיני נזיקין, מגשר וכלכלן אשר ישמח לעזור לכם בעניינכם.

  עו"ד תאונות

  תאונת דרכים עורך דין

  תאונת דרכים אינן קורות אלא נגרמות ובכביש אל תהיה צודק אלא היה חכם- אלו סיסמאות חשובות. אך עם כל מוסר ההשכל, אנחנו עדיין חווים תאונות דרכים כמעט מידי יום בכבישי הארץ. אם קרתה לכם תאונת דרכים או הייתם מעורבים באחת, עורך דין לדיני נזיקין יעזור לכם במתן ייעוץ וייצוג משפטי מול גורמי המערכת השונים. תאונת דרכים הוא עניין לא פשוט להתנהל אתו מול המערכות הממסדיות השונות והביורוקרטיה הרבה הכרוכה בכך בכדי לקבל את הפיצוי המלא המגיע לכם. עו"ד יזיד עומר הינו עורך דין לדיני נזיקין שמתמחה בכל הקשור בתאונות דרכים והוא בעל ותק רב שנים.

  תאונת דרכים עורך דין – פנו עוד היום

  תאונות דרכים קורות באופן יום יומי ואינן צפויות. אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים עורך דין המתמחה בתאונות דרכים ובקיא בכל ההליכים המשפטיים של דיני נזיקין יוכל לסייע לכם. עו"ד יזיד עומר, עורך דין המתמחה בדיני נזיקין, שהוא גם מגשר וכלכלן ותיק, ישמח לסייע גם לכם. צרו קשר באתר הבית כבר עכשיו.

  לקבלת פרטים נוספים, אנא מלא/י הטופס
  ואנו נחזור אליך בהקדם

   מידע נוסף בנושא

   תאונת דרכים עורך דין – מה צריך לעשות?

   אתם יודעים שאם מעורבים בתאונות דרכים צריך להחליף פרטים בין כלי הרכב, אך מעבר לזה, לא כולם יודעים כיצד להתנהל נכון, וחבל. התנהלות נכונה יכולה להועיל לכם ולהעלות את הסיכוי שלכם בעת הגשת התביעה שלכם לקבלת פיצוי כספי. אז הנה כמה דברים חשובים נוספים שעליכם לדעת בהתנהלות נכונה ויעלה:

   • מומלץ לפנות אל חדר המיון בכדי לבדוק שאכן לא נפגעתם כתוצאה מאותה תאונת דרכים. בנוסף, אם אתם תובעים לפיצוי כספי בגין אותה תאונת דרכים ואינכם ניגשים אל חדר מיון בכדי להיבדק עלולה תביעתכם להיחלש בגין בקשתכם לפיצוי על פגיעה על נזקי גוף.
   • הדבר הנוסף שאתם חייבים לעשות הוא לדווח למשטרה ולפרט את המאורע כפי שקרה וככל הידוע לכם ולציין כל פרט רלוונטי. העדות שתמסרו בתחנת המשטרה יכולה לשמש אתכם בהמשך הדרך מול בתי המשפט ותסייע לכם להעלות את הסיכוי התביעה.
   • כדאי מאד שלא לשוחח עם חוקרי הביטוח משום ששיחות אלו עלולות להיות לטובתכם במיוחד כאשר שיחות אלו מתועדות ועלולות לשמש נגדך בבית המשפט.

   עורך דין מומחה לתאונות דרכים

   ברגעים לא נעימים בהם קורות תאונות דרכים תדעו שאתם לא לבד מול המערכת הביורוקרטית  והממסד. אתם צריכים עורך דין מומחה לתאונות דרכים שילווה אתכם צעד אחר צעד בייעוץ וליווי משפטי . עורך דין מומחה לתאונות דרכים הינו עורך דין העוסק בדיני נזיקין. כאשר נגרם לכם נזק גופני או ברכוש, אתם זכאים לקבל פיצוי כחוק. לא הרבה יודעים ומודעים לזכויות המגיעות להם, אך בעזרת ליווי של עורך דין מומחה לתאונות דרכים כדוגמת עו"ד יזיד עומר המתמחה בשני תחומים אלו של דיני נזיקין ותאונות דרכים ישמח לעזור ולסייע לכם.

   עורך דין מומחה לתאונות דרכים לצידכם ברגעים הקשים

   עד כמה שתאונות הדרכים הן בגדר מגיפה של ממש, רבות מתאונות הדרכים בהחלט יכולות להימנע אם רק היו הנהגים בעיקר שמים את ליבם לנהיגה בטוחה ותקינות רכבם. כמובן שעל המדינה לדאוג לכך שהכבישים יהיו בנויים טוב על מנת שהנהגים יוכלו לנהוג בבטחה בכבישי הארץ ביום ובליל. עוד חזון למועד, ואל נאמר נואש. הייתם מעורבים בתאונת דרכים? אתם זקוקים לשרותיו של עורך דין מומחה לתאונת דרכים ותיק ומיומן שיוכל לסייע לכם בכל ההליכים המשפטיים והביורוקרטיים. עו"ד יזיד עומר הינו עורך דין ותיק מנוסה ומיומן ועוסק שנים רבות בתחום דיני נזיקין ובתחום תאונות הדרכים בפרט וישמח לתת לכם ייעוץ משפטי וסיוע בתיכם. צרו קשר באתר הבית כבר עכשיו והשאירו פרטים.

   עורך דין מומחה לתאונות דרכים מסביר:

   כאשר מדברים על תאונות דרכים חולפת לנגד עינינו תמונה בה מעורבות מספר מכוניות שהנהגים בהן לא שמרו על מרחק ולכן סיבת התאונה היא הגורם האנושי. אך ישנן סיבות נוספות שגורמות לתאונות דרכים מלבד הגורם האנושי. מוצגים לפניכם בקצרה 3 גורמים מרכזיים:

   • הגורם האנושי – שכמובן לא ניתן להתעלם ממנו לחלוטין, הוא בהחלט מהווה חלק נכבד מן הסיבות לתאונות הדרכים. האופן בו הנהג נוהג ברכבו, מציית לחוקים, מתאים את עצמו לתנאי הדרך ולנהגים סביבו תשפיע על התרחשות תאונת דרכים. נהג שיגלה משנה זהירות אחריות כלפיו וכלפי נהגים אחרים והולכי רגל יכול למנוע תאונות דרכים מיותרות.
   • הסיבה השנייה לגורם לתאונות הדרכים הוא הגורם התשתיתי. הכוונה היא לכל התשתיות בדרכים כמו כבישים לא בטוחים, תמרורי נהיגה לא ברורים, חוסר בתאורה מספקת בכבישים חשוכים ועוד הם גורמים המסכנים את חיי הנהגים בצורה ברורה.
   • הגורם השלישי לתאונות הדרכים הוא הגורם המכני. גם אם הנהג נוהג בצורה בטוחה, וגם אם התשתיות טובות, עדיין קיים סיכון לתאונת דרכים במידה והרכב במצב רעוע. גלגלים שאינם בלחץ אוויר נכון, נזילות לא רצויות, בלמים לא תקינים או כל כשל מכני אחר במכונית עלול לסכן את הנהג ואת הסובבים אותו ולהוביל לתאונת דרכים.
   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים